1. ”A meritat?”. Răspunsul românului care s-a lăsat desfigurat pentru 5.000 de euro și cum arată acum  DigiSport
  2. Competiție de dat palme organizată în București. Câștigătorul a terminat finala cu fața tumefiată – ARADON  Aradon
  3. Digisport: „Ce au spus medicii când te-au văzut?” Cum arată Sorin, la trei zile după ce a fost desfigurat pentru 5.000 €  Hotnews
  4. ”Ce au spus medicii când te-au văzut?” Cum arată Sorin, la trei zile după ce a fost desfigurat pentru 5.000 €  DigiSport
  5. Reacţia FABULOASĂ a lui Conor McGregor la imaginile cu campionul român desfigurat la campionatul de…  RomaniaTV.net
  6. Vedeți vizualizarea În detaliu în Știri Google
Головна » ”A meritat?”. Răspunsul românului care s-a lăsat desfigurat pentru 5.000 de euro și cum arată acum – DigiSport

• Premier League: Manchester City – Tottenham, joi, 22:00, DGS 1

• Cupa Spaniei: Villarreal – Real Madrid, joi, 22:00, DGS 2

Competiția a fost brutală, iar câștigătorul a plecat din ring desfigurat, cu o jumătate de față foarte umflată. Atenție, imagini care vă pot afecta emoțional

Reacția lui Sorin Comșa după victoria din concursul de dat palme

La trei zile de la momentul victoriei, care i-a adus un cec în valoare de 5.000 de euro, Sorin Comșa a reacționat. Bărbatul a discutat și le-a răspuns urmăritorilor de pe TikTok la întrebări, într-o transmisiune în direct.

N-ai ce face, așa e când nu știi să renunți. Eu știu dacă o să-mi mai revin… Dacă mai concurez? Dacă-s destui bani, da. Am câștigat 5.000 de euro, asta-i situația. Pot să mănânc, jumătate de gură e bună. Am 100 de kilograme.

Nu mă doare, mi-a deformat capul, da. Dacă a meritat? Nu știu dacă a meritat”, a spus Sorin Comșa.

Chiar dacă au mai trecut câteva zile de la momentul competiției, Sorin Comșa este în continuare desfigurat, cu traumatisme majore la nivelul feței. Atenție, imagini care vă pot afecta emoțional.

Conor McGregor a reacționat, după ce un român a câștigat 5.000 de euro la un concurs de dat palme

Dacă ineditul concurs a stârnit furia mai multor utilizatori ai rețelei sociale Instagram în secțiunea de comentarii, Conor McGregor (34 de ani) s-a amuzat copios când a privit imaginile.

Legendarul luptător UFC, obișnuit să fie în centrul atenției de fiecare dată, a postat un comentariu cu tentă ironică pe Twitter: „O tehnică absolut superbă! Felicitări noului campion mondial la categoria grea”

Etichete: sorin comsa , rxf