1. Charalambous a identificat o mare problemă la FCSB după victoria cu Sepsi  DigiSport
  2. Sepsi – FCSB 1-2. Basarab Panduru a remarcat o problemă în jocul oaspeților: „Sepsi a fost mai bună!”  Gazeta Sporturilor
  3. Andrea Compagno a marcat în Sepsi – FCSB și a redevenit golgheterul din Superliga! Cum…  Prosport
  4. Sepsi – FCSB 1-2. Charalambous debutează cu dreptul! Roș-albaștrii, la trei puncte de liderul Farul  DigiSport
  5. Suporterii FCSB, descălțați la intrarea în stadionul lui Sepsi: „E o bătaie de joc!”. Video  Fanatik.ro
  6. Vedeți vizualizarea În detaliu în Știri Google
Головна » Charalambous a identificat o mare problemă la FCSB după victoria cu Sepsi – DigiSport

• Cupa României: UTA Arad – U Craiova 1948, marți, 19:00, DGS 1

• Premier League: Chelsea – Liverpool, marți, 22:00, DGS 1

Charalambous a identificat o mare problemă la FCSB după victoria cu Sepsi

Antrenorul cipriot a remarcat ”bulevardele” din apărarea roș-albaștrilor, o problemă mai veche a vicecampioanei Romnâniei.

”Am văzut ce probleme avem și încercăm să le rezolvăm. Analizăm fiecare meci și vedem ce am făcut bine și rău”, a spus Charalambous, la final.

Cum a comentat Charalambous schimbările de la pauză

De asemenea, tehnicianul a fost pus să comenteze cele două schimbări de la pauză, David Miculescu și Ovidiu Popescu în locul titularilor Andrei Cordea și Malcom Edjouma.

„Felicitări jucătorilor, au făcut un efort grozav și au îndeplinit obiectivul, 3 puncte. Cel mai important lucru pentru mine a fost reacția de după golul primit. Să primești un gol în deplasare după câteva minute…

Povestiri din război, documentarul care vine cu o perspectivă completă asupra disputelor moderne. Pe DIGI World și Digi Online, azi de la 18:00.

Au avut o reacție grozavă. 100% trebui să îmbunătățim multe lucruri, trebuie să vedem ce greșeli am făcut chiar și după victorii. Vom încerca să le reparăm cât mai repede posibil.

Dacă ați văzut, am schimbat sistemul, pentru că Sepsi ne-a creat probleme și am trecut din 4-3-3 în 4-2-3-1, pentru că aveam probleme la mijloc. Și cred că în a doua repriză am jucat mai bine datorită acestor schimbări.

Când văd jocul, încerc să îmbunătățesc jocul echipei. Dacă eu consider că trebuie făcute schimbări, nu contează ce minut e”, a spus Charalambous.

• Pentru FCSB va urma un alt meci în deplasare cu CFR Cluj, duminică, 9 aprilie 2023, de la ora 21:00, în direct la Digi Sport 1.

VIDEO cu rezumatul meciului Sepsi – FCSB 1-2

Etichete: elias charalambous , sepsi – fcsb 1-2 video