1. Va juca Benzema în finala Cupei Mondiale? Care a fost reacția lui Deschamps  DigiSport
  2. Răspunsul lui Didier Deschamps despre revenirea lui Karim Benzema în finala de la Mondial …  SPORT.RO
  3. Cum a răspuns Didier Deschamps când a fost întrebat dacă Benzema va juca în finală + De când ar fi putut evolu  Gazeta Sporturilor
  4. Karim Benzema le-a pregătit o surpriză colegilor din naționala Franței! Real Madrid și-a dat acordul  DigiSport
  5. Selecționerul Franței, inspirație istorică! Monsieur le President Deschamps, serviciile secrete vin în 44 de secunde: Kolo Muani!  Fanatik.ro
  6. Vedeți vizualizarea În detaliu în Știri Google
Головна » Va juca Benzema în finala Cupei Mondiale? Care a fost reacția lui Deschamps – DigiSport

• Liga 1: FCSBCFR, joi, 20:00, DGS 1

• Media: Digi Sport Special, joi, 22:00, DGS 1

Va juca Benzema în finala Cupei Mondiale? Care a fost reacția lui Deschamps

După semifinala cu Maroc, 2-0, Didier Deschamps (54 de ani), selecționerul ”Cocoșilor galici” a fost întrebat direct dacă va evolua Benzema în finala turneului final.

”Prefer să răspund la următoarea întrebare”, a spus Deschamps, la conferința de presă, conform Marca.

Franța se teme de virusul „misterios” din Qatar, înaintea finalei Cupei Mondiale

Theo Hernandez (5) și Randal Kolo Muani (79) au înscris pentru echipa pregătită de către Didier Deschamps.

Franţa este prima echipă care joacă două finale consecutive de Cupă Mondială de la Brazilia în 2002. Doar Italia (1934 şi 1938) şi Brazilia (1958 şi 1962) au reuşit să cucerească două trofee consecutive.

Tu știi Ce ai în farfurie? Azi, calitatea produselor pe care le avem în farfurie e sacrificată pentru profit. Pe Digi Life și Digi Online, azi de la ora 21:55.

Mai mulţi jucători din lotul Franţei s-au confruntat cu un virus misterios. Din acest motiv, Dayot Upamecano și Adrien Rabiot n-au jucat împotriva Marocului. În plus, Kingsley Coman a avut anumite simptome după meci.

Selecționerul Franței, Didier Deschamps, a anunțat că vor fi luate măsuri suplimentare de precauție în cantonament, pentru a combate răspândirea virusului.

Etichete: real madrid , didier deschamps , karim benzema , benzema franta , franta argentina , franta maroc 2-0